VÄGGLAMPA, marin modell, 1900-tal.

291506. VÄGGLAMPA, marin modell, 1900-tal.

Elektrifierad. Mässing och glas.
Höjd 30 cm, bredd 20 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm, bredd 20 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 202