LOCKSKÅL, tenn, Dansk Haandarbejd WG TIN, 1900-tal.

291498. LOCKSKÅL, tenn, Dansk Haandarbejd WG TIN, 1900-tal.

Dekor med pärlbård. Lockknopp i form av delfin.
Längd ca. 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 530