PARFYMSTÄLL, 1800-talets mitt.

291475. PARFYMSTÄLL, 1800-talets mitt.

Höjd (inklusive hänkel) 8,5 cm.
Höjd på glasflaska (inklusive lock) 5 cm.
Troligen Böhmen.

Bruksslitage, skador, bristningar/släpp, glaspropp saknas till flaska, 1 st flaska saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Troligen Böhmen.

Antal besök: 921