VASER, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.

291471. VASER, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.

Mycket snarlika.
Höjd 30,5 respektive 30 cm.
Dekor av kvinnor i båt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mycket snarlika.
Höjd 30,5 respektive 30 cm.
Dekor av kvinnor i båt.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 806