DIVERSE ALLMOGEFÖREMÅL, 14 st, 18-1900-tal.

291466. DIVERSE ALLMOGEFÖREMÅL, 14 st, 18-1900-tal.

(14 delar inklusive lock).
4 st besman.
1 st lockdosa, dosa 1800-tal, lock senare.
2 st tumstockar, England, 1800-tal.
2 st pipor, 1 st märkt Maro, med löstagbar hatt(!), andra märkt Tiroler Pfeife.
2 st ljusstakar, mässing, 1900-talets andra hälft.
2 st hackjärn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

(14 delar inklusive lock).
4 st besman.
2 st hackjärn.

Bruksslitage.

Antal besök: 726