FAT 2 st, bemålad terracotta, troligen Uffrecht & Co Tyskland.

291463. FAT 2 st, bemålad terracotta, troligen Uffrecht & Co Tyskland.

Märkta U&C.
Diameter ca 24, längd ca 32 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta U&C.

Slitage, nagg.

Antal besök: 2 786