OTTO HOLMSTRÖM. Etsning, sign.

29145. OTTO HOLMSTRÖM. Etsning, sign.

Kustmotiv. 50x63.

Ej examinerad ur ram. Gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustmotiv. 50x63.

Antal besök: 2 665