GLAS, 4 delar, bland annat Edward Hald Orrefors.

291453. GLAS, 4 delar, bland annat Edward Hald Orrefors.

Vas, 2 skålar samt lockdosa.
Skål i klarglas signerad Hald, diameter ca 12 cm.

Bruksslitage, enstaka repor. Mikronagg. Lockdosa med nagg och limrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, 2 skålar samt lockdosa.

Antal besök: 490