SKYLT, emalj, "Singer Symanskiner", 1900-talets första hälft.

291445. SKYLT, emalj, "Singer Symanskiner", 1900-talets första hälft.

60 x 40 cm. Emaljskylt.

Slitage och märken, rost, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 40 cm. Emaljskylt.

Antal besök: 2 535