ELDSKÄRM, trä samt inramad textil, 1800-talets slut.

291418. ELDSKÄRM, trä samt inramad textil, 1800-talets slut.

Med motiv av fåglar. Höjd ca 131 cm.

Slitage, renoverad och kompletterad, spricka i glas, baksida med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 689