DIVERSE TRÄFÖREMÅL, allmoge, ca 13 delar, 18/1900-tal.

291417. DIVERSE TRÄFÖREMÅL, allmoge, ca 13 delar, 18/1900-tal.

Bestående av stånkor, 2 st mått, det ena krönt samt märkt 5 dcl, etc.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 641