GLAS, 7 delar, bland annat Nybro samt "Birger" Reijmyre.

291378. GLAS, 7 delar, bland annat Nybro samt "Birger" Reijmyre.

Högsta höjd ca 20,5 cm.

Nagg, repor. Största skålen med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 20,5 cm.

Antal besök: 858