DIVERSE KOPPAR, 8 delar, 18/1900-tal.

291374. DIVERSE KOPPAR, 8 delar, 18/1900-tal.

(8 delar inklusive lock).
2 st vattenskopor, förtennad koppar.
4 st grytor samt 1 st kaffepanna med lock.

Bruksslitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

(8 delar inklusive lock).

Bruksslitage, lagningar.

Antal besök: 661