FLASKA, glas, Hadeland Norge, signerad.

291365. FLASKA, glas, Hadeland Norge, signerad.

Höjd ca 28,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 519