Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
FLASKA, glas, Hadeland Norge, signerad.
291365. FLASKA, glas, Hadeland Norge, signerad.
Höjd ca 28,5 cm.
Mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 28,5 cm.
Mindre bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
1 314