DIVERSE KOPPAR samt MÄSSING, ca 15 delar, 18/1900-tal.

291363. DIVERSE KOPPAR samt MÄSSING, ca 15 delar, 18/1900-tal.

Krukor, trefötter, kaffepanna, kruka med lock etc.

Bruksslitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 710