JOHAN LAGERGÅRD. Älg, leopard, björn, akvarell, signerad.

291335. JOHAN LAGERGÅRD. Älg, leopard, björn, akvarell, signerad.

29 x 40 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 40 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 368