FIGURGRUPP, kreamik, signerad Guradze, Fritz Kochendörfer, 1900-talets första hälft.

291332. FIGURGRUPP, kreamik, signerad Guradze, Fritz Kochendörfer, 1900-talets första hälft.

Längd ca 58 cm.

Slitage, skador, lösa delar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 58 cm.

Antal besök: 2 671