HALLMÖBEL 5 delar, mörkbetsad björk 1920-/30-tal.

291327. HALLMÖBEL 5 delar, mörkbetsad björk 1920-/30-tal.

Bord höjd 65, 55x55 cm, 2 pallar, tygklädd sits, byrå med låda höjd 67, längd 53, bredd 32 cm. Spegel höjd 101, bredd 49 cm. Svärtade dekordelar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 009