HALLAMPA glas/metall 1950-tal.

291298. HALLAMPA glas/metall 1950-tal.

Kupa i opakt glas, mässing och plåt. Lampa exklusive sladd höjd 27 cm, diam 35 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 672