BLOMSTERHÅLLARE, 6 st, keramik, 1900-tal.

291292. BLOMSTERHÅLLARE, 6 st, keramik, 1900-tal.

I form av kvinnor. Högsta höjd ca 13,5 cm.

Slitage, krackelyrer, en del med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 369