VERA NILSSON. "Kommer med solen", färglitografi, signerad, PT.

291277. VERA NILSSON. "Kommer med solen", färglitografi, signerad, PT.

49,5 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Vera Nilsson (1888–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

49,5 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Vera Nilsson (1888–1979)

Antal besök: 1 345