DIVERSE MÄSSING, 16 delar, 18/1900-tal.

291275. DIVERSE MÄSSING, 16 delar, 18/1900-tal.

(12 delar inklusive lock).
1 st med kopparlock.
Höjd 9 - 21,5 cm.
Pokaler från Ystad metall varav en graverad.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

(12 delar inklusive lock).
1 st med kopparlock.
Höjd 9 - 21,5 cm.

Bruksslitage, skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 717