VAS, glas, "Peacock", Elme Glasbruk, 1900-tal.

291224. VAS, glas, "Peacock", Elme Glasbruk, 1900-tal.

Höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 062