BADKAR, 1900-talets början.

BADKAR, 1900-talets början.
291218. BADKAR, 1900-talets början.

Badkar, 1900-talets början, trevlig för trädgården istället för badtunnan.
Längd 180 cm
Bredd 60 cm
Höjd med ställning 69-75 cm.

Bruksslitage, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 180 cm
Bredd 60 cm
Höjd med ställning 69-75 cm.

Bruksslitage, åldersslitage.

Antal besök: 1 929