STOLAR, ek, 2 stycken, rikligt skulpterade, 1800-1900-tal.

291130. STOLAR, ek, 2 stycken, rikligt skulpterade, 1800-1900-tal.

Rygghöjd 112 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 112 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 653