STOLAR, 6 st, senempire, snarlika modeller, 1800-tal.

291078. STOLAR, 6 st, senempire, snarlika modeller, 1800-tal.

Varav en med svarvade framben.

Skador och lagningar, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 588