Gods i nysilver,
Kanna, höjd 20 cm
Delbar kombinerad sockerskål och gräddkanna, höjd 14 cm
Stämpalde E.P.N.S, F&D Pure
Salt- och pepparkar, höjd12 cm, stämplade EPNS, Kohr, Danmark
Gods i vitmetall,
Vas, höjd 26 cm
Ett par ljusstakar i rokokostil, 17 cm, stämplade SN Metall
Bordsängel, höjd 11 cm
Smörsvan, höjd 7 cm
Stämpel, 2 dosor, Ronsontändare
Dag Hammarskjölds minnespenning
Samlarmynt, Sverige 5 euro 1996, No 16728
Förstadagsbrev med medalj till det kungliga bröllopet 1976,
kung Carl den XVI Gustav och drottning Silvia
Gods i tenn
Pokal, höjd 14 cm, stämplad Just, MT 1152
Askfat med ekorrem diameter 15 cm, stämplat Just 1656A
Lockask, höjd 6 cm, stämplad Prima Svenskt Tenn, handarbete
Ask i vitmetall, höjd 4 cm.
Bruksskick
Lockask i tenn med inskription.
Gods i nysilver,
Kanna, höjd 20 cm
Stämpalde E.P.N.S, F&D Pure
Gods i vitmetall,
Vas, höjd 26 cm
Bordsängel, höjd 11 cm
Smörsvan, höjd 7 cm
Gods i tenn
Ask i vitmetall, höjd 4 cm.
Bruksskick