KÖKSSOFFA, 1900-tal.

KÖKSSOFFA, 1900-tal.
291008. KÖKSSOFFA, 1900-tal.

Längd ca. 150 cm.

Märken. Skador på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!
291008. KÖKSSOFFA, 1900-tal.

Längd ca. 150 cm.

Märken. Skador på tyg.

Antal besök: 1 487