TEPPO, med luntlås, Japan.

TEPPO, med luntlås, Japan.
291003. TEPPO, med luntlås, Japan.

Oktagonal pipa med silverdekor och mon-tecken, stock med mässingsbeslag. Total längd ca 137.

Slitage, repor och stötmärken, skada. Laddstake saknas. Mindre del saknas troligen på lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 080