CONCERTINA, Steel Reed, England, 1900-tal.

290936. CONCERTINA, Steel Reed, England, 1900-tal.

.

Skador/slitage.Bälgar med sprickor. Några knappar fungerar ej, några har fastnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

.

Antal besök: 895