STOLAR, ett par, "Lilla Carmen", Jack Ränge, Gemla Diö, 1950/60-tal.

290885. STOLAR, ett par, "Lilla Carmen", Jack Ränge, Gemla Diö, 1950/60-tal.

Varav en etikettmärkt.

Slitage, repor, något lös i fog.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varav en etikettmärkt.

Antal besök: 4 113