PÄLS, mink, Pani Päls, Körsnär Paul Nilsson, Tranås, 1900-tal. ca. stl 42.

290862. PÄLS, mink, Pani Päls, Körsnär Paul Nilsson, Tranås, 1900-tal. ca. stl 42.

Rygglängd ca 1+1 cm.
A-linjeformad modell.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca 1+1 cm.
A-linjeformad modell.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 506