VASER, 2 st, glas, Erik Höglund.

290809. VASER, 2 st, glas, Erik Höglund.

Höjd: 16,5 och 16 cm.

Den mindre är signerad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 16,5 och 16 cm.

Den mindre är signerad.

Bruksslitage.

Antal besök: 795