SNURRSTOL, Edsbyverken, 1900-talets andra hälft.

290808. SNURRSTOL, Edsbyverken, 1900-talets andra hälft.

Svängd, spjälad rygg. På fyrpassfot. Brännmärkt.
Lös dyna.

Fläckar på dyna. Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös dyna.

Antal besök: 7 891