LÅDSPEGEL, Empire, 1800-talets första hälft.

290785. LÅDSPEGEL, Empire, 1800-talets första hälft.

Lådspegel, björk.
Bredd 36 cm
Djup 29 cm
Höjd 55 cm.

Bruksslitage, saknas en knopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lådspegel, björk.
Bredd 36 cm
Djup 29 cm
Höjd 55 cm.

Antal besök: 734