Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ROBERT FINLAY MCINTYRE. Tillskriven. "River landscape", olja på duk, signerad R F McIntyre.
290764. ROBERT FINLAY MCINTYRE. Tillskriven. "River landscape", olja på duk, signerad R F McIntyre.
60 x 90 cm.
Restaurerad.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 90 cm.
Restaurerad.
Göteborgs Auktionsverk
644