ROBERT FINLAY MCINTYRE. TILLSKRIVEN. "River landscape", olja på duk, signerad R F McIntyre.

290764. ROBERT FINLAY MCINTYRE. TILLSKRIVEN. "River landscape", olja på duk, signerad R F McIntyre.

60 x 90 cm.

Restaurerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 90 cm.

Restaurerad.

Antal besök: 967