MATSALSMÖBEL, 8 delar, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

290750. MATSALSMÖBEL, 8 delar, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Bord diameter 115, 3 skivor ca 39 cm vardera, höjd 74.
7 st stolar, höjd 106 cm.

Bruksslitage, inristningar på iläggsskivorna, skador och lagningar på stolarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 st stolar, höjd 106 cm.

Antal besök: 1 243