OKÄND KONSTNÄR. kopia efter Axel Jungstedts Stenbottet, olja på duk.

29073. OKÄND KONSTNÄR. kopia efter Axel Jungstedts Stenbottet, olja på duk.

Signerad A. Ekman. 78 x 109 cm.

Slitage, skador och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 334