Fat stämplad GAB, 3 delar rokokostil svensk import samt 2 skedar stämplade Tyskland. Total vikt ca 499 gram.
Mynt: 7st 2kr 1954-1966; 1st 1kr 1953; 1 st 2kr 1940; 3 st 5kr 1954-1966. Total vikt ca 174 gram.
Slitage, gravyrer, märken, bucklor.