FRANZ NAAGER. ”Stadtansicht mit Brücke”, olja på duk, signerad Naager Franz MCHN 1941+ram, mycket stor.

290721. FRANZ NAAGER. ”Stadtansicht mit Brücke”, olja på duk, signerad Naager Franz MCHN 1941+ram, mycket stor.

”City View with Bridge”, olja på duk, signerad Naager Franz MCHN.1991.

Mått: 85 x 170 cm utan ram (höjd x bredd i cm)
110 x 194 cm med ram (höjd x bredd i cm).

Inramad Bra tillstånd av bevarande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 1 979