MÅRDDJUR, uppstoppad.

290707. MÅRDDJUR, uppstoppad.

Monterad på gren.
Total höjd inkl gren va 30 cm.

Rättelse: Ändrad från mink till mårddjur 20150604 kl 10.58.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
290707. MÅRDDJUR, uppstoppad.

Monterad på gren.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 294