SKULPTUR, brons. Kvinna med penis, Senare gjutning efter Bruno Zach. Signerad B Zach och numrerad A5225.

290696. SKULPTUR, brons. Kvinna med penis, Senare gjutning efter Bruno Zach. Signerad B Zach och numrerad A5225.

Höjd inklusive marmorfot 17,5 cm
Plakettmärkt Fonderie Bords Seine.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 7 380