SKULPTUR, brons, Napoleon till häst, senare gjutning, efter Antonio Canova, signerad A Canova.

290694. SKULPTUR, brons, Napoleon till häst, senare gjutning, efter Antonio Canova, signerad A Canova.

Höjd inklusive marmorfot 18 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 519