SKULPTUR, brons. Sittande kvinna, Senare gjutning efter Amedeo Gennarelli. signerad A Gennarelli.

290692. SKULPTUR, brons. Sittande kvinna, Senare gjutning efter Amedeo Gennarelli. signerad A Gennarelli.

Höjd inklusive marmorfot 25 cm
Plakettmärt med J B Deposee Bronze Garanti Paris.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 4 034