OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lekande flicka i stol med katt i brons, signerad F Hflahd Paris.

290689. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Lekande flicka i stol med katt i brons, signerad F Hflahd Paris.

Höjd 22 cm
Plakettmärkt J B Deposee Bronze Garanti Paris.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm

Bruksskick.

Antal besök: 4 861