LJUSKRONA, för 6 ljus, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

290612. LJUSKRONA, för 6 ljus, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

Till stor del äldre prismor, 17/1800-tal
Höjd ca 88 cm,m diameter ca 65 cm
Plafond medföljer.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plafond medföljer.

Slitage.

Antal besök: 836