ÅKE LEXMON. Olja på duk, "Vägar skiljes vid uppbrott", ur Utvandrarsviten, signerad, daterad -86.

290598. ÅKE LEXMON. Olja på duk, "Vägar skiljes vid uppbrott", ur Utvandrarsviten, signerad, daterad -86.

Ur utvandrarsviten. Åke LEXMON (1940)
Signerad och daterad -87 a tergo.
89x89 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

89x89 cm.

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 918