BROSCH/SLIPSNÅL, 18k guld samt ÖRHÄNGEN 2 st, 18k guld. 1900-tal.

290587. BROSCH/SLIPSNÅL, 18k guld samt ÖRHÄNGEN 2 st, 18k guld. 1900-tal.

Brosch/Slipsnål, blå imiterad sten, längd ca 4,8 mm. Vikt ca 1,6 gram.
2 st örhängen, 18k guld, total vikt ca 2,4 gram.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 726