HANS RIPA. Olja på duk, "Röd amaryllis, fucsia, blå anemoner", signerad Ripa -76.

290498. HANS RIPA. Olja på duk, "Röd amaryllis, fucsia, blå anemoner", signerad Ripa -76.

41,5 x 33 cm.

Ej inramad.

Hans Ripa (1912–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

41,5 x 33 cm.

Ej inramad.

Hans Ripa (1912–2001)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 800