RADIOSTYRD BÅT, "Pegasus III", Graupner.

2904908. RADIOSTYRD BÅT, "Pegasus III", Graupner.

Bl.a plast och trä. I originalkartong. Med instruktionsbok. Kartongens mått 127 x 34 x 22 cm.

Kartong med slitage och skador. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 251